PROJEKT eTwinning pt. „An Easter Surprise In A Box” Koordynator projektu: Justyna Plota

Po owocnej pracy w projekcie dotyczącym świąt Bożego Narodzenia klasa IVa ponownie współpracowała ze swoimi litewskimi rówieśnikami. Pomysł na ten projekt narodził się w trakcie ostatniej rozmowy na Skype. Uczniowie obu szkół wyrazili chęć wzięcia razem udziału w kolejnym projekcie, tym razem dotyczącym Świąt Wielkanocnych. Nosił on tytuł „An Easter surprise in a box”. Pracę rozpoczęliśmy po zimowej przerwie. Polegała ona na samodzielnym wykonaniu niespodzianki wielkanocnej i przesłaniu jej wraz z życzeniami do szkoły partnerskiej. Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy oraz niespodzianek, które otrzymaliśmy z Litwy.