Powiew wiosny na Szkolnym Konkursie Logopedycznym

13 marca w auli naszej szkoły zrobiło się słonecznie i kwieciście, a wszystko za sprawę składającego się z dwóch części konkursu zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Logopedy.

Najpierw swoje zdolności recytatorskie zaprezentowali uczniowie z klas I– III, dzięki którym można było poczuć, że wiosna tuż, tuż. Dzieci dzielnie radziły sobie z tremą i trudnymi do wymówienia głoskami. Wśród uczniów klas pierwszych zwyciężyła Oliwia Tybińska. 2. miejsce zajęła Lena Chmielewska, a 3. Lena Klazura. Jury wyróżniło także Macieja Kurowskiego, Blankę Sierugę i Cezarego Bełzę.  W kategorii uczniów klas II i III wygrała Jowita Dackiw, 2. miejsce zajęła Iga Grzesińska, a 3. Filip Długosz.  Wyróżniona została Mariia Boczkarowa.

Uczniowie klas IV-VIII zaprezentowali natomiast stworzone przez siebie wiersze logopedyczne mówiące o wiośnie. Zwyciężyła Maja Przyślak, 2. miejsce zajęła Jowita Wróbel, a 3. Julia Hanysz. Jury wyróżniło również prace Leny Ziombro, Kai Kot oraz Leny Kowalskiej.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wiosennych zmagań logopedycznych, a Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród i upominków dla wszystkich uczniów biorących udział w obu konkursach.