POSIŁKI W SZKOLE

Posiłki w szkole obsługiwane są bezgotówkowo.

Informuję, że w wyniku postępowania na realizację zadania: „Świadczenie usług cateringowych zbiorowego żywienia dzieci i uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Sokołowicach w roku 2024” została wybrana firma:

SMACZEK Usługi Cateringowe z Sokołowic.

Warunki finansowe:

Koszt brutto posiłku 9,97

Z czego:

6 złotych koszt tzw. Wsadu do kotła – część płatna przez rodziców

3,97 złotych koszt pozostały – część płatna przez Gminę Oleśnica

Deklarację na posiłki, które Państwo składaliście obowiązują na cały rok szkolny.

Przypominam, że chęć przystąpienia do żywienia, bądź rezygnację możecie Państwo składać w dowolnym czasie na drukach obowiązujących i wskazanych w procedurze.

Jeśli dziecko ma spożywać posiłki musi dostarczyć deklarację (dostępna na stronie internetowej szkoły w zakładce POSIŁKI).

Płatność będzie odbywała się po zamkniętym miesiącu.

Odwołanie posiłku leży po stronie rodzica i odbywa się do godziny 13.00 dnia roboczego poprzedzającego dzień wydania posiłku, a obywa się tylko poprzez wiadomość e-mail na adres:

posilek.sok@olesnica.wroc.pl

tytuł wiadomości: rezygnacja posiłek (np. 02.01.2024 r)

w treści wiadomości: Kamila Smaczna klasa 5a rezygnacja z posiłków w dniach od 7.01 do 14.01.2024 r.

Nie odwołanie posiłku za pomocą wiadomości e-mail, skutkuje naliczeniem opłaty za dany dzień.

Jadłospis podawany będzie na okres dwóch tygodni i jest zatwierdzony przez dietetyka.