II Gminny Turniej RUMMIKUB

Dnia 17.04.2024r. odbył się w naszej szkole II Gminny Turniej Rummikub pod patronatem Wójta Gminy Oleśnica Pana Marcina Kasiny. Wydarzenie to przyciągnęło uwagę nie tylko miłośników tej popularnej gry, ale również wszystkich tych, którzy cenią dobrą zabawę i rywalizację.

Turniej zgromadził uczniów z klas I-III oraz IV-VIII z sześciu szkół Gminy Oleśnica. Zespoły walczyły ze sobą w emocjonujących pojedynkach, prezentując swoje umiejętności, strategię i spostrzegawczość. Po zaciętych rozgrywkach, wyłoniliśmy zwycięzców:

W kategorii klas I-III:

Mistrz: Bartosz Uba ze Szkoły Podstawowej we Wszechświętem

I Wicemistrz: Kaja Jankowska ze Szkoły Podstawowej w Ligocie Polskiej

II Wicemistrz: Iga Grzesińska ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Sokołowicach

III Wicemistrz: Karol Ławniczak ze Szkoły Podstawowej w Ligocie Polskiej

W kategorii klas IV-VIII:

Mistrz: Kateryna Nesyn ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Sokołowicach

I Wicemistrz: Brajan Matylewicz ze Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Smolnej

II Wicemistrz: Julia Świder ze Szkoły Podstawowej we Wszechświętem

III Wicemistrz: Lena Korus ze Szkoły Podstawowej w Ligocie Polskiej

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom zaangażowania i wysiłku, które włożyli w przygotowania do turnieju oraz podczas samej rywalizacji. Dziękujemy wszystkim nauczycielom i opiekunom, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia, oraz wszystkim uczestnikom za udział.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom w kolejnych wyzwaniach!