Laureaci konkursu "Ziemia to nasz dom, szanujmy ją"

Nasi uczniowie: Cezary Bełza (kl.1b) Malwina Kowalczyk (kl.2a) oraz Stanisław Konieczny (kl. 3a) zostali laureatami gminnego konkursu zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Gminy Oleśnica im. Adama Mickiewicza w Oleśnicy z okazji Dnia Ziemi  pod hasłem "Ziemia to nasz dom, szanujmy ją!. 25 kwietnia wzięli udział w uroczystym rozdaniu nagród. Gratulacje zwycięzcom przekazał Wójt Gminy Oleśnica Pan Marcin Kasina, który objął honorowy patronat nad konkursem, oraz Dyrektor Szkoły Pani Agnieszka Grondowa.  Laureaci oraz zaproszeni goście mieli również możliwość  obejrzenia inscenizacji  przygotowanej przez klasy drugie oraz klasę czwartą, która przypominała, jak ważne jest dbanie o naszą planetę. Gratulacje dla laureatów i organizatorów.