Przedszkolaki Babciom i Dziadziusiom

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsca w serduszkach małych dzieci. Tylko jak najmłodsi mogą o tym powiedzieć? Trzeba im zaśpiewać!-wtedy będą wiedzieć!

26 stycznia odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na zaproszenie wnucząt przybyło mnóstwo wspaniałych gości.  Przedszkolaki przygotowały przedstawienie w formie muzyczno-słownych wystąpień. Oprócz wzruszających życzeń w postaci wierszyków było również mnóstwo okazji do śmiechu, kiedy to dzieci z zerówki przeniosły się w przyszłość i wcieliły się w role sędziwych staruszków..  Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności.  Nie zabrakło również własnoręcznie zrobionych upominków, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom.

Dziękujemy za uwiecznienie tych pięknych film tatusiowi Filipka www.michallis.pl