MATEMATYCZNE SUKCESY TRZECIOKLASISTÓW

22 maja w Szkole Podstawowej nr 4 w Oleśnicy odbył się finał POWIATOWEJ LIGI ZADANIOWEJ, organizowanej pod patronatem Burmistrza Miasta Oleśnica. W ostatnim etapie matematycznych zawodów udział wzięło 18 najzdolniejszych matematyków z klas trzecich z sześciu szkół naszego powiatu. Uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością logicznego myślenia i w określonym czasie rozwiązać pięć złożonych zadań z treścią i osiem zadań zamkniętych. Uczniowie z naszej szkoły: Zuzanna Borysław, Piotr Graczyk i Natalia Waszkowska okazali się najlepsi. W matematycznych zmaganiach zajęli drużynowo I miejsce. W rywalizacji indywidualnej najlepszym matematykiem okazał się Piotr Graczyk, który zdobył I miejsce.

SERDECZNIE GRATULUJEMY młodym matematykom i życzymy dalszych sukcesów!