Gminny konkurs plastyczny o tematyce „Odnawialne źródła energii”

W tym roku uczniowie naszej szkoły klas 0- VII oraz przedszkolaki , po raz kolejny wzięli  udział  W gminnym konkursie plastycznym na temat energii odnawialnej.

Prac na konkurs wpłynęło bardzo dużo.

Prac na konkurs wpłynęło bardzo dużo. Każdy z wielkim zaangażowaniem włączył się  w interpretację plastyczno- techniczną podanego tematu. Wykonano piękne prace w formie przestrzennych makiet i zastosowano dużo różnych technik prac. W dniu 26 września 2017r nastąpiło uroczyste wręczenie nagród w Urzędzie Gminy Oleśnica. Laureaci konkursu z rąk wójta M. Kasiny otrzymali wartościowe nagrody. I tak do laureatów oddziału przedszkolnego nagrodzono:

Wiktora Załachowskiego, Michalinę Nowak, Julię Majkut, Polę Pompałę, Filipa Wittek, Łukasza Jakubowskiego, Zuzannę  Madej, Wojciecha Migniewicza, Tymona  Langnera, Karolinę Maślankę, Julię Hanysz, Antoni Świeboda, Anielę Szulc, Xaviera Błaut, Krzysztofa Sierugę, Jakuba Łukowicza, Wiktorię Mezglewską, Katarzynę Lipińską,

W klasach I- III Emilia Sokół z kl I

W klasach IV-VII trzecie miejsce zdobyła Rachela Żuraw z klasy VB, oraz wyróżnienie otrzymali: Aleksandra Majkowska kl V i Jakub Mąkosa z kl.  IV.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości i naprawdę pięknych prac.

Iwona Brzęk